PREZESKA FUNDACJI

ELŻBIETA MANTHEY

Dziennikarka, publicystka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Komunikowana i Mediów Społecznych, filozofka; mama nastolatków.

Piszę o edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży, popularyzuję idee rodzicielstwa, wychowania i nauczania opartych na szacunku, wspieranych najnowszą wiedzą z zakresu nauk o człowieku – psychologii, socjologii, antropologii. W centrum moich zainteresowań jest dobra edukacja – śledzę trendy edukacyjne i innowacyjne pomysły, piszę o tym, co można zrobić, by edukacja dorosła do wyzwań XXI wieku.

Swoją wiedzą dzielę się na blogu Juniorowo.pl, a także w innych mediach: współpracuję z Gazetą Wyborczą, jestem zapraszana jako ekspert do audycji radiowych i telewizyjnych. Uczestniczę w konferencjach i wydarzeniach edukacyjnych. Angażuję się w różnorodne działania na rzecz rozwoju edukacji, między innymi współpracując z organizacjami pozarządowymi.

Chcę, żeby dorośli lepiej zrozumieli dzieci i młodzież, by nauczyli się je szanować i jak najlepiej wspierać w rozwoju. Do tego zrozumienia potrzebujemy wiedzy i refleksji. Sięgam do publikacji i badań, zarówno polsko- jak i anglojęzycznych, by poszerzyć swoją wiedzę i podzielić się w moich artykułach tym, co odkrywam.

ALEKSANDRA STANISŁAWSKA

Wiceprezeska Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

KRZYSZTOF MANTHEY

Członek Zarządu Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

PIOTR STANISŁAWSKI

Członek Zarządu Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

JAK NAS ZNALEŹĆ

NASZ ADRES

ul. Nefrytowa 16, lok. 11
05-500 Piaseczno

KONTAKT ONLINE

Adres mailowy: fundacja@frpcz.pl
Strona WWW: frpcz.pl

DANE REJESTROWE

REGON: 386959083
NIP: 1231474632
Numer KRS: 0000858299