CZŁONEK ZARZĄDU FUNDACJI

KRZYSZTOF MANTHEY

Profesjonalny edukator, nauczyciel akademicki, socjolog, prelegent.

Na co dzień pomagam organizacjom w diagnozie przyczyn problemów i w definiowaniu celów rozwojowych. Projektuję i facylituję procesy uczenia się i rozwoju. W swoim portfolio mam około 17 tysięcy zrealizowanych godzin zajęć dydaktycznych – dla biznesu (w tym kilkaset godzin dla spółek Grupy Orlen), a poza biznesem także dla nauczycieli (między innymi we współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń) i samorządów lokalnych (jestem certyfikowanym trenerem Council of Europe w programie Leadership for the Good Local Governance).

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję także w pracy akademickiej. Prowadzę zajęcia w programach Executive Doctor of Bussiness Administration i Executive Master of Bussiness Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN, pracuję ze studentami wszystkich poziomów studiów w warszawskim Collegium Civitas, wykładam na studiach podyplomowych w Uczelni Łazarskiego.

Interesuję się tym, co znajduje się na styku socjologii, psychologii, filozofii i ekonomii. Zajmuje mnie to, jak świat kształtuje ludzi mniejszych i dużych, ale też jak ludzie wpływają na rzeczywistość, i jak będą mogli na nią wpływać w przyszłości.

ELŻBIETA
MANTHEY

Prezeska Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

ALEKSANDRA sTANISŁAWSKA

Wiceprezeska Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

PIOTR STANISŁAWSKI

Członek Zarządu Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

JAK NAS ZNALEŹĆ

NASZ ADRES

ul. Nefrytowa 16, lok. 11
05-500 Piaseczno

KONTAKT ONLINE

Adres mailowy: fundacja@frpcz.pl
Strona WWW: frpcz.pl

DANE REJESTROWE

REGON: 386959083
NIP: 1231474632
Numer KRS: 0000858299