Członek Rady Fundacji

Dariusz Aksamit

Naukowiec, popularyzator i działacz NGO.

Zajmuje się pracą naukową na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej jako fizyk medyczny, współpracując m.in. z Narodowym Centrum Onkologii oraz Instytutem Chemii i Techniki Jądrowej. Oprócz tego jest nauczycielem w Niepublicznej Szkole Podstawowej EduLab.

Dawniej związany z Centralnym Laboratorium Ochrony Radiologicznej, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, a także Centrum Nauki Kopernik.

Równolegle do pracy zawodowej działa w organizacjach pozarządowych: współzałożyciel i pierwszy Prezes Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki, zrzeszającego naukowców-popularyzatorów, współfundator i przewodniczący Rady Fundacji Marsz dla Nauki, członek zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, wolontariusz Fundacji Forum Atomowe.

Laureat nagrody „Popularyzator Nauki 2018” w kategorii Animator przyznanej przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Finalista pierwszej polskiej edycji konkursu FameLab, organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i British Council.

Marcin Perfuński

Przewodniczący Rady Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie.

JAK NAS ZNALEŹĆ

NASZ ADRES

ul. Nefrytowa 16, lok. 11
05-500 Piaseczno

KONTAKT ONLINE

Adres mailowy: fundacja@frpcz.pl
Strona WWW: frpcz.pl

DANE REJESTROWE

REGON: 386959083
NIP: 1231474632
Numer KRS: 0000858299